ОСТАННІ НОВИНИ

Військовий ліцей у Червонограді має запрацювати з вересня наступного року

Соломія Григор'єва

|

Новий військовий навчальний заклад у Червонограді планують відкрити 1 вересня 2018 року. Тут навчатимуться учні 10-11 класів, які після його закінчення продовжуватимуть навчання в Академії сухопутних військ. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОР.

Сьогодні, 5 жовтня, відбулася робоча зустріч голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина з представниками Академії сухопутних військ та Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління.  На ній обговорили етапи ремонтних робіт у майбутньому військовому ліцеї у Червонограді.

«Завдання ми собі накреслили чітко – у межах цього року впоратися з проектно-кошторисною документацією. З початку нового року маємо вже стартувати з усіма роботами. Перед нами стоїть, направду, масштабний проект – капітальний ремонт, переоснащення частини об’єкту у житло для офіцерів , будівництво спортивної інфраструктури, проведення благоустрою. 1 вересня 2018 року повинен бути перший набір», – прокоментував Олександр Ганущин.

Нагадаємо, 19 вересня депутати Львівської обласної ради прийняли рішення про передачу приміщення колишньої школи-інтернату в Червонограді на баланс Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...