ОСТАННІ НОВИНИ

ЄБРР дасть Львову 30 мільйонів євро на оновлення громадського транспорту?

Дарина Смеречанська

|

Львів готує угоду з Європейським банком реконструкції та розвитку про оновлення міського комунального транспорту на суму 30 мільйонів євро. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Ми вже розпочали роботи над впровадженням системи електронного квитка на всьому транспорті. Це буде перша сучасна і повномасштабна система єдиного електронного квитка в Україні. Ми не лише зробимо комфортним життя пасажирів, але й наведемо лад в обліку коштів та пільгових послугах. При цьому ми повинні розуміти, що якісний транспорт – це коштує. На сьогодні місто інвестує значні кошти в оновлення транспорту. Зокрема, ми готуємо угоду з ЄБРР про оновлення міського комунального транспорту на суму в 30 мільйонів євро. Але для того, аби вся ця система функціонувала справно, щоб водії не втікали на роботу в Польщу, щоб приватні перевізники теж могли оновлювати рухомий склад – ми повинні поступово впроваджувати адекватні ціни на проїзд. При цьому ще раз наголошу – підняття цін повинно супроводжуватись підняттям якості і не інакше», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Також, за його словами, місто працює, щоб 18 мільйонів євро спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку інвестувати в безпеку дорожнього руху.

«Ще 18 мільйонів євро місто спільно з Європейським банком планує інвестувати в безпеку дорожнього руху. Ми не кожного дня над цим замислюємось. Але чергове смертельне ДТП нагадує нам сумну статистику – Україна на одному з перших місць в Європі за кількістю смертей на дорогах», – сказав міський голова.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...