ОСТАННІ НОВИНИ

Несвоєчасне подання декларації обійшлося депутату Львівської облради штрафом 850 грн

Лаврентій Дубич

|

Галицький районний суд визнав винним депутата Львівської обласної ради Богдана Гагалюка у несвоєчасному поданні електронної декларації та оштрафував його на 850 грн. Про це стало відомо з постанови суду, опублікованої у Єдиному державному реєстрі судових рішень, повідомляють «Наші гроші. Львів».

12 вересня цього року Галицький районний суд розглянув матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності у присутності самого порушника. Суддя Радченко визнав винним голову депутатської фракції НРУ у Львівській обласній раді Богдана Гагалюка у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (несвоєчасне подання електронної декларації до НАЗК) попри те, що захисник Гагалюка посилався на закінчення строку притягнення депутата до відповідальності. Гагалюк своєї вини під час розгляду справи не визнав, неподання декларації пояснив «збігом обставин».

Свою щорічну електронну декларацію до НАЗК Гагалюк подав лише 20 травня 2017 року, хоча мав би це зробити до 1 травня. Від моменту складення протоколу про вчинення Гагалюком адміністративного правопорушення (30 травня 2017 р.) до дня засідання (12 вересня 2017 р.) справді минули більше трьох місяців. Згідно з ч. 3 ст. 38 КУпАП притягнути будь-кого за вчинення правопорушення за ч. 1. ст. 172-6 КУпАП можна протягом трьох місяців з дня його виявлення, але не пізніше двох років з дня його вчинення.

Суддя вирішив не брати до уваги цей аргумент захисника, оскільки, дійшов висновку, що депутат умисно затягує розгляд справи не з’являючись до суду.

Фото: Право знати

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...