ОСТАННІ НОВИНИ

HACKathon 2017 у режимі нон-стоп: на початку жовтня у Львові відбудуться змагання комп'ютерних геніїв

Вероніка Рой

|

У Львові 7-8 жовтня відбудеться IT BestHackathon, у якому запрошують взяти участь команди студентів, у кожній з яких повинно бути від трьох до п’яти людей. Про це сьогодні, 25 вересня, під час прес-конференції розповіли організатори змагань, передає кореспондент Львівського порталу.

Як розповідає головний організатор BestHackathon Микола Лев, хакатон проводиться для того, щоб студенти могли розвиватися, показати свої вміння та позмагатися з однолітками.

«Хакатон – це  марафон з програмування. Це змагання, які тривають 24 години у форматі нон-стоп. За цей час команди вирішують певну проблему і в кінці вони презентують свою ідею. Наші учасники зможуть позмагатися у трьох категоріях: mobile application development, web service, desktop game development», – зазначив він.

За словами відповідального за контент Олександра Шпотака, участь у хакатоні можуть брати всі охочі, головне, щоб це були студенти.

«Основною місією нашої організації є розвиток студентів. Тому стати учасником може студент будь-якого навчального закладу та факультету. Не важливо з якої країни чи міста, головне те, щоб це були студенти. Наразі до нас зареєструвалися студенти зі Львова, Харкова та Кривого Рогу», – розповів він.

Також Олександра Шпотак додав, що наразі на участь у змаганнях подали заявки 15 команд.

«Зараз подали заявки на участь близько 15 команд – це на перший етап. Очікується ще другий етап, в якому ми оберемо остаточну кількість команд і вирішимо, хто буде змагатися. Ми плануємо, що у кожній категорії буде по 5 команд, тобто, сумарно виходить, що змагатимуться 15 команд», – пояснив він.

Реєстрація на IT BestHackathon є відкритою до 1 жовтня 23:59 на сайті www.hack.best-lviv.org.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...