ОСТАННІ НОВИНИ

У ЛОР «провалили» перше засідання контрольної комісії щодо приватизації майна: прийшло лише два члени

Соломія Головіна

|

Сьогодні, 18 вересня, у Львівській обласній раді мало відбутися перше засідання тимчасової контрольної комісії з питань приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. Однак із членів комісії було лише два депутати, тому через відсутність кворуму його довелося перенести. Про це з місця події інформує кореспондент Львівського порталу.

Так, із семи членів тимчасової комісії на нинішнє засідання прибуло два депутати – Юрій Голуб, який є головою цієї комісії, а також Сергій Касян.

«Сьогодні прибули я і Сергій Касян, інші депутати, напевно, через об’єктивні причини не змогли з’явитися», – пояснив голова контрольної комісії.

«Ми планували нині винести кілька організаційних питань, а саме, чи будемо призначати секретаря і заступника голови комісії. Основне питання, яке ми хотіли проголосувати, – витребування документів про приватизацію майна спільної власності від початку нашої каденції. Відповідно, вони переносяться на наступне засідання, коли зберуться депутати і буде кворум», – додав Юрій Голуб.

Додамо, що тимчасову контрольну комісію з питань приватизації майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області було створено 11 травня.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...