ОСТАННІ НОВИНИ

На кордоні з Польщею митники затримали контрабанду витворів мистецтва

|

Учора, 17 вересня,  працівники Львівської митниці виявили три приховані від митного контролю витвори мистецтва з ознаками старовини. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДФС у Львівській області.

Так, у пункт пропуску «Краковець – Корчова» у напрямі «виїзд з України» прибув вантажний автомобіль під керуванням громадянина України. Під час візуального огляду у працівників митниці виникла підозра щодо наявності в ньому товарів та предметів, які є обов’язковими для письмового декларування і товарів та предметів, заборонених чи обмежених до переміщення через митний кордон України.

Після перевірки заявлених відомостей та завірення декларацій під час митного контролю в середній частині напівпричепа в металевому ящику для інструментів було виявлено незадекларовані за встановленою формою три твори живопису з ознаками старовини в рамках під склом. Авторів творів не вказано.

Так, водій намагався перемістити через митний кордон України товари без декларування, тобто не заявив за встановленою формою точних відомостей про переміщуваний товар, не вказав кількості, не надав дозвільних документів на товар.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 472 Митного кодексу України. Картини вилучено й скеровано на експертизу для встановлення вартості та культурної цінності.

Фото: ДФС

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...