ОСТАННІ НОВИНИ

Пільговиків Львова можуть зобов'язати частково платити за проїзд у маршрутках

Катерина Родак

|

У Львові напрацьовують нові правила перевезення для пільговиків у громадському транспорті. Про це сьогодні, 15 вересня, під час брифінгу повідомив заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак, передає кореспондент Львівського порталу.

За словами посадовця, сьогодні вартувало би підняти тариф у міських маршрутках до 6 гривень, проте поки що його не запроваджуватимуть.

«Розрахунки показують вже порядка 6 гривень. Ми не говоримо про підняття ціни. У нас 24 категорії пільговиків. Якщо ми піднімаємо до 6 гривень, то ці люди, які платять, вони все одно не дадуть можливість стабілізувати», – зазначив С. Бабак.

Як анонсував посадовець, незабаром місто напрацює нові методи регулювання перевезення пільгових категорій населення. Не виключають у мерії і впровадження 50% оплати проїзду для пільговиків.

«Область зробила 50% ціни пільговикам. Ми так само будемо думати. Якщо ми врегулюємо це питання, то на відмітці 4 гривні ще будемо працювати нормальний термін…Пільговики  будуть категорично проти. Ми вивчаємо досвід обласної адміністрації, найближчими тижнями будемо приймати рішення», – розповів він.

Сергій Бабак вважає, що проблему вирішить лише монетизація усіх пільг у субсидій на державному рівні, «а заходячи у транспорт усі мають платити».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...