ОСТАННІ НОВИНИ

До кінця року перинатальний центр у Львові нарешті добудують

Катерина Родак

|

До кінця 2018 року роботи із реконструкції будівлі Львівського обласного перинатального центру на вулиці Джорджа Вашингтона,6 мають бути завершені. Про це повідомила народний депутат України Оксана Юринець.

«Перевірили сьогодні, як рухається ремонт Львівський ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР. Зовнішні роботи на закінченні. З внутрішніми мають фінішувати до грудня. Тобто, в 2018-ий маємо увійти з відкритою новою будівлею», – написала вона у Facebook.

Вона зауважила, що сьогодні ще є проблеми з медичним обладнанням:

«Є потреба в оновленні. Але першочергове завдання – відкритись і запустити процес! Зрештою, ситуація не плачевна, працювати є на чому».

Як повідомляв Львівський портал, 9 лютого Кабмін ухвалив рішення про виділення державної субвенції  в розмірі  45 млн грн на відновлення будівельних робіт у Львівському обласному перинатальному центрі.

Також  зазначалося, що виділених Кабміном коштів для реконструкції перинатального центру є недостатньо. Відтак трудовий колектив Львівського перинатального центру звернувся до Львівської обласної ради з проханням розглянути можливість співфінансування реконструкції заклад.

Згодом стало відомо, що всього для відкриття перинатального центру потрібно до 180 мільйонів.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...