ОСТАННІ НОВИНИ

Спротив Саакашвілі діям правоохоронців тягне за собою кримінальну відповідальність, - Держприкордонслужба

Соломія Григор'єва

|

Держприкордонслужба намагається повідомити Міхаїлу Саакашвілі про факт незаконного порушення ним державного кордону України. Міхаїл Саакашвілі відмовився підписувати документи про факт незаконного перетинання Державного кордону, а його оточення блокує прикордонний наряд, чинить спротив законним діям правоохоронних органів та не дозволяє прикордонникам виконати свої обв’язки, що тягне за собою іншу, вже кримінальну відповідальність. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Держприкордонслужби України.

Після організованого Міхаїлом Саакашвілі та окремими Народними депутатами факту незаконного масово перетину державного кордону України у пункті пропуску «Шегині», Державна прикордонна служба України звернулася до усіх, хто незаконно перетнув кордон з проханням повернутися до пункту пропуску «Шегині», юридично оформити факт перетину кордону та дати можливість прикордонникам оформити необхідні адміністративно-процесуальні документи. Лише впродовж учорашнього дня до пункту пропуску прибули 14 громадян України та інших держав для вирішення цього питання.

Оскільки Міхаїл Саакашвілі не прибув у пункт пропуску та заявив, що не збирається цього робити, сьогодні прикордонний наряд прибув до місця його тимчасового проживання, готелю «Леополіс» у Львові,  для того, аби вже вдруге повідомити йому про факт незаконного перетину кордону, підписати та вручити необхідні процесуальні документи.

Нагадаємо, раніше Львівський портал повідомляв, що прикордонники та поліцейські прийшли до львівського готелю, де зупинився Міхеіл Саакашвілі, щоб передати протокол про порушення правил перетину кордону.

Фото: скріншот з прямої трансляції телеканалу НТА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...