ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові впіймали телепня, який розмалював виставку на площі Ринок

|

Вночі хуліган розмалював стенди з виставкою на пл Ринок. Працівники Муніципальної дружини його зловили і передали в поліцію. Зараз вирішується питання про тимчасове переміщення виставки та ліквідації написів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

Як повідомили в ЛКП «Муніципальна дружина», працівники зауважили хулігана, затримали його орієнтовно о 01.05 год ночі та передали у Галицький райвідділ, складено рапорт. З пояснень молодого чоловіка, він розфарбував стенди, бо виступає проти тематики виставки. Хуліган розмальовував стенди балончиком.

Як уточнив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку, зараз спільно з організаторами вирішується питання тимчасового переміщення виставки та зняття образливих написів.

Нагадаємо, 7 вересня на пл Ринок було розміщено фотовиставку  «Прояви людяності». Експозиція виставки складається із двох частин. Перша частина висвітлює життя біженців в Україні та їхній позитивний досвід інтеграції у місцеву спільноту. Друга частина присвячена міжнародному досвіду та успішній інтеграції біженців у Канаді.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...