ОСТАННІ НОВИНИ

Ціни на свинину в Україні побили усі рекорди

Катерина Родак

|

За останні 10 днів серпня подорожчали 60% продуктів соціального кошику. Про це повідомив голова  асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

За його словами, сумний рекорд встановила свинина, яка вперше перевалила за відмітку у 100 грн. Середня ціна по країні за даними Держстату складає вже 101,4 грн за кілограм, після того, як вона піднялась за останню декаду на 2,4 грн.
«Друге місце поділили сало та яйця, ціна на які зросла на 1,7 грн. Відтепер сало коштує 51,4 грн. за кг, а курячі яйця – 16,8 грн. за десяток.
Слід сказати, що подорожчали яловичина та куряча тушка, відповідно на 90 та 70 копійок. На сьогодні середня ціна яловичини складає 108 грн., а птиці – 54 грн. за кілограм», – зазначив експерт.

Натомість, як зазначає О. Дорошенко, дешевшими стали морква і цибуля:
«Хочемо відзначити здешевлення моркви і цибулі – на 60 копійок. Відтепер морква коштує 7,9 грн., а цибуля – 6,9 грн. за кілограм».
«В сухому залишку маємо політику Уряду направлену на підтримку великого бізнесу за рахунок малого та середнього, та за рахунок зростання цін. Перебудувати економічну модель йому не вдалося, тому крокуємо цим шляхом. Категорія відношення «добре» чи «погане» в даному випадку залежить конкретно від місця сидіння», – вважає експерт.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...