ОСТАННІ НОВИНИ

Яромир Самагальський: «Хочете на 35 млн євро навезти землю й глину в Грибовичі?»

|

Колишній депутат Львівської міської ради Яромир Самагальський про старт політичного сезону у Львівській міській раді:

«Вересень. Кінець відпусток “слуг народу” , початок нового “політичного сезону”. Оживилася й ЛМР. Виконавчі служби м.Львова теж не пасуть задніх. Починаються знову дурні “відмази” щодо своїх провалів у господарці, а радше безгосподарності.

Реконструкція Личаківської гальмується через елементарну інженерну некомпетентність. І це після досвіду реконструкції аналогічних об’єктів на Стуса і Городоцькій. Інженери іронічно посміхаються й опускають очі.

При багатомільярдному бюджеті готують реструктуризацію кредитів ЄБРР. А як же міцне фінансове становище міста й надійне партнерство?
Хочуть додаткові кошти на «Керівництво і управління у сфері складання місцевого бюджету». Ну не цирк?

Знову масово на маршрути не виїжджають перевізники.
Готується грунт під плани щодо “освоєння” нових кредитів .
Починаючи з червня 2016р. після трагедії в Грибовичах цілий рік ми чули з уст міського голови та його клевретів про те, як впродовж двох років домовлялися з Європейським Інвестиційним Банком про позику в 35 млн євро на рекультивацію сміттєзвалища й 25млн євро на будівництво сміттєпереробного заводу НА 25років і ПІД 2% річних. Ще тоді я неодноразово заявляв, що це відверта брехня й не має жодної дотичності до реалій. І ось, як доказ, на наступній сесії ЛМР вже буде розглядатися договір позики з ЄБРР!!! І вже по плаваючій ставці (ліберо) як мінімум ПІД 6-8% річних і явно НЕ на 25 років.
Основним аргументом впродовж 10 років панування Садового щодо не допущення інвестора для будівництва сміттєпереробного заводу  було небажання інвесторів власним коштом рекультивувати сміттєзвалище. І це логічно.
“Альо, гараж” , що ж змінилося за цей рік? Тепер вже за кошти міського бюджету ( кредитні ) будемо рекультивувати?  Хочете на 35 млн євро навезти землю й глину в Грибовичі? А ще, по нашій одвічній звичці для “ефективного освоєння” коштів, везти їх будемо з Донецької, Полтавської, Житомирської областей?
Отак і хазяйнує молода команда “зі знанням двох іноземних мов”.
Хавайте львівці».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...