ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині екс-суддю, який «забув» вказати у декларації своє нове авто, звільнили від покарання

Катерина Родак

|

Закінчився судовий розгляд першої інстанції стосовно колишнього судді Яворівського районного суду Богдана Теслі. Про це повідомляє місцеве видання Yavir.net.

Учора, 1 вересня, Городоцький районний суд Львівської області, в особі судді Яворська Н.І., виніс ухвалу, якою встановив, що в діях колишнього голови Яворівського районного суду – Богдана Теслі все таки вбачаються ознаки корупційного адміністративного правопорушення. Однак суд звільнив від відповідальності та покарання громадянина Теслю у зв’язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення.

Нагадаємо, що на колишнього голову Яворівського районного суду – Теслю Богдана Івановича, було складено протокол за вчинення адміністративного правопорушення пов’язаного з корупцією, передбаченого частиною 2, статті 172-6 КУпАП.

Тобто екс-суддя Тесля, обіймаючи посаду судді Яворівського районного суду, будучи суб’єктом відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, в порушення вимог ч.2 ст.52 Закону України “Про запобігання корупції” не повідомив про суттєві зміни у майновому стані, чим вчинив корупційне адмін правопорушення, а саме не задекларував свій автомобіль Mazda 6.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...