ОСТАННІ НОВИНИ

Забудовник ще більше наблизився до Лисиничівських озер?

|

У Львові розроблятимуть детальний план території вулиці Тракт Глинянського, що розташована неподалік озер. Відповідне рішення сьогодні, 30 серпня, погодив виконавчий комітет Львівської міськради, передає кореспондент Львівського порталу.

Так, виконком погодив дозвіл розроблення детального плану території у районі вул. Тракт Глинянський. Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території – товариство з обмеженою відповідальністю «Провесінь-Агроінвест»

Мешканці переконують, що розробник цього плану – забудовник, що планує ці озера засипати.

«Там є питання по землях, тому що більше 75 га є без належно оформлених документів, і на території цій розташовані озера. Фірма «Провесінь» має тільки акт 1978 року, наданий виконкомом на користування землею. Колись ще радянська влада забрала зі села Лисиничі 120 га С/Г землі, де були розташовані два природні озера.

Зараз ці озера унікальні, їх треба зберегти як фонд питної води для міста і відкрити для загального доступу. Два з них старі, а два вириті агрофірмою у 80-х роках. Загальна площа озер – більше 12 гектарів. Ці озера мають рироднке наповнення», – зазначила під час свого виступу на засіданні виконкому громадська активістка Віра Чайка.

«Одне із озер було засипано. І є загроза, що ці озера просто щезнуть», – додала вона.

Водночас головний архітектор Львова Юліан Чаплінський зазначив, що у межі розробки цього детального плану не входять озера.

«Межа детального плану не захоплює озера. Він для того і розробляється, щоб провести громадські слухання, щоб було усе доступно», – уточнив він.

Як відомо, суперечлива історія з озерами, що розташовані біля села Лисиничі, тягнеться віддавна. Мешканці хочуть створити там екологічний заказник. Водночас цієї весни в одній із водойм подохла риба. Як виявила екоінспекція, туди зливають стічні води.

” 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...