ОСТАННІ НОВИНИ

Лікар ветеринарної клініки на Львівщині сплатить штраф за те, що взяв на роботу доньку

|

Начальнику однієї із районних державних лікарень ветеринарної медицини на Львівщині доведеться сплатити штраф за те, що взяв на роботу доньку. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

За участі органів прокуратури Львівщини у липні 2017 року Сокальським районним судом Львівської області визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією начальника однієї із районних державних лікарень ветеринарної медицини Львівщини за ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП (неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів та вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів).

Так, останній будучи суб’єктом відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, не повідомив у встановлених законом випадках про наявність у нього реального конфлікту інтересів та видав наказ від 03.10.2016 про прийняття на посаду фельдшера ветеринарної медицини своєї дочки, чим вчинив вказане адміністративне правопорушення.

За наслідками судового розгляду до винного застосовано стягнення у вигляді штрафу в сумі 3,4 тис грн. Постанова суду набрала законної сили.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...