Українські дівчата – найкращі стрибунки на ЧЄ U-23

|

Українська стрибунка Юлія Левченко стала переможницею чемпіонату Європи U-23 в польському Бидгощі, а її колега по команді стрибнула до «срібла».

Юля Левченко із першої спроби показала результат 1.96м, що стало найкращим досягненням у її кар’єрі. Варто також додати, що це найкращий результат серед європейських легкоатлеток в нинішньому сезоні.

Ще одна українка Ірина Геращенко посіла друге місце (1.92м). Замкнула трійку лідерок італійка Еріка Фурлані (1.86м).

«Ось такий от видався день J спасибі велике всім за підтримку! Кожен мій стрибок сьогодні був присвячений кращому спортивному журналісту Олександру Мащенко, який так рано покинув нас…», – повідомила юна спортсменка на своїй сторінці у Фейсбук.

За даними від НОК, в останній змагальний день на чемпіонаті Європи U-23 наша Марина Бех піднялась на третю сходинку п’єдесталу після змагань зі стрибків у довжину!

Ще одну «бронзу» нам принесла жіноча естафетна команда 4х400 метрів у складі: Дарії Ставничої, Яни Качур, Тетяни Мельник і Катерини Климюк.

Загалом бірна України з десятьма медалями (3 золоті, 3 срібні і 4 бронзові) посіла четверте загальнокомандне місце!

Серед них, золото у юного стрибуна у довжину Владислава Мазура.

Золото також на рахунку нашої юної метальниці молота Альони Шамотіної.

Відео: Sports Store