ОСТАННІ НОВИНИ

Мешканці 21 будинку у Львові сидять без гарячої води

|

Станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до 1094 споживачів. Гаряча вода не подається до 21 будинку у Львові. Причина відсутності гарячого водопостачання – ремонтні роботи на теплових мережах. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

У Личаківському районі гаряча води не подається до 10 будинків.

Будинки на вул. Зелена, 115 та вул. Керченська, 13а, 17а, 19а не отримують гарячу воду через гідравлічні випробування теплових мереж від котельні на вул. Зелена, 111а. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують до 15 липня.

Будинки на вул. Студентська, 2, вул. Коциловського, 20, 28, вул. Братуня, 3, вул. Родини Крушельницьких, 3, 5 не отримують гарячу воду через гідравлічні випробування теплових мереж від котельні на вул. Братуня, 9. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують до 15 липня.

У Сихівському районі гаряча води не подається до 11 будинків.

Будинок на вул. Угорська,8 не отримує гарячу воду через заміну теплової мережі. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують 13 липня.

Також 10 будинків на вул. Коломийська, 6, 10, 12, 14, 16, 16а, вул. Трильовського, 2, 4, 8, 8а не отримують гарячу воду через ремонтні роботи із заміни трубопроводу гарячого водопостачання від ЦТП №15 на пр. Червоної Калини,103а. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують сьогодні, 12 липня.

У Галицькому, Шевченківському і Франківському районах гаряча вода подається до усіх споживачів ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Також ЛКП «Залізничнетеплоенерго» подає гарячу воду до усіх своїх споживачів у Залізничному районі.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...