ОСТАННІ НОВИНИ

Негода пошкодила столітній вітряк у Шевченківському гаю

|

У Музеї народної архітектури та побуту ім. Кл. Шептицького негода пошкодила вітряк. Столітній шестикрилий вітряк із Буковини не витримав вибриків цьогорічної погоди. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Внаслідок сильного вітру була пошкоджена вісь вітряка, а тому ми змушені були демонтувати конструкцію з крилами, аби запобігти ще більшому руйнуванню» – повідомили працівники Музею.

Вітряк привезли до Музею у 1971 році, відтоді у повному обсязі його реставрували 2 рази – 1991 та 2009 року, а також кілька разів проводили часткову реставрацію.

Музейники наголошують, що від таких неприємних випадків вберегтися дуже важко, оскільки усі архітектурні об’єкти знаходяться просто неба, вони не захищені від руйнувань, зумовлених і віком, і кліматичними умовами.

«Відновлення об’єктів у Музеї відбувається постійно, за планом, я б сказав, по колу: завершуючи одну споруду, починаємо іншу. Але й до форсмажорних ситуацій ми готові, аби тільки громада ставилася до цього із розумінням», – зазначив директор Музею Роман Назаровець.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...