ОСТАННІ НОВИНИ

Скільки людей з Львівщини користуються програмою «Доступні ліки»

|

З початку дії Урядової програми «Доступні ліки»  на Львівщині хворим виписали понад 103 тисячі рецептів на відшкодування вартості лікарських засобів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

За оперативними даними департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, станом на 1 червня  поточного року перерахували до розпорядників бюджетних коштів у містах та районах області кошти у сумі 7 млн 224 тис гривень.

Заклади охорони здоров’я області уклали 320 договорів зі суб’єктами господарювання різних форм власності, на основі яких до участі у проекті залучено 686 аптечних закладів, які  представляють як окремі аптеки так і аптечні мережі, а також фізичних осіб – приватних підприємців, що мають ліцензію на право займатися реалізацією лікарських препаратів.

Зазначимо, що у межах програми «Доступні ліки» пацієнти можуть безкоштовно або з незначною доплатою отримувати ліки від трьох груп захворювань. Карту аптек, які беруть участь у Програмі можна переглянути тут.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...