ОСТАННІ НОВИНИ

У громадах Львівщини тривають обговорення щодо будівництва сміттєпереробних заводів

|

У Львівській області тривають громадські обговорення щодо будівництва комплексів утилізації, переробки ТПВ на всіх ділянках, що придатні для розташування об’єктів поводження з ТПВ. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Зокрема вчора, 29 червня, слухання відбулись у с. Бронниця Дрогобицького району. Інвестор презентував технологічні та фінансові характеристики підприємства, а також часові рамки можливого будівництва підприємства.

Громадські обговорення вже проведено на восьми ділянках. На сьогодні область докладає необхідні зусилля для формування комплексної системи поводження з ТПВ, що забезпечить ефективне використання вторинної сировини, відходів, як джерела енергії та створення об’єктів поводження з ТПВ безпечних для довкілля.

До 13 липня громадські обговорення проведуть ще для восьми ділянок.

Нагадаємо, 31 травня завершився конкурс із вибору інвесторів для будівництва та експлуатації комплексів утилізації (перероблення) твердих побутових відходів у Львівській області, за підсумками якого визначили трьох переможців: ТзОВ «Інвестиційно-екологічна компанія «ІЕК», ТзОВ «Глассворк технолоджі», ТзОВ «Вейст Менеджмент Системс».

Фото: ЛОДА

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...