ОСТАННІ НОВИНИ

Сміттєва арифметика. Ні Садовий, ні Синютка не знають реальних обсягів нагромадженого непотребу?

|

Міська влада Львова не знає, скільки ТПВ нагромаджено на майданчиках, бо відсутня будь-яка система обліку сміття. Про це сьогодні, 30 червня, під час брифінгу заявив голова Львівської ОДА Олег Синютка, передає кореспондент Львівського порталу.

За його словами, насправді ні у ЛМР, ні у ЛОДА не знають реальних обсягів ТПВ у Львові.

«На сьогоднішній момент можемо стверджувати, що відсутня будь-яка система обліку ТПВ, які нагромаджені на території міста Львова. Насправді ні облдержадміністрація, ні, на превеликий жаль, міська влада не знають, скільки ТПВ нагромаджено у Львові, йдеться і про  накопичувальні майданчики і про так звані станції пересортування», – пояснив він.

За попередньою інформацією, як наголосив Олег Синютка, у Львові є близько 300 перенакопичених сміттєвих майданчиків.

«Вони всі обліковані у переліку, який веде департамент ЖКГ. Із позавчорашнього дня вже виписали та проінвентаризували кожний майданчик і відповідно по кожному маємо можливість відслідковувати, як вивозиться сміття», – розповів голова ЛОДА.

«Хотів би наголосити, що інформація, яка дуже часто лунає від представників міської влади не відповідає дійсності. І сьогодні ми маємо про це підтвердження. Вони не володіють обсягами залишків ТПВ на території міста», – підсумував Олег Синютка.

Як повідомляв Львівський портал, учора, 29 червня, міська рада Львова передала повноваження управління твердими побутовими відходами та усіма пов’язаними із цим питаннями Львівській ОДА.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...