ОСТАННІ НОВИНИ

Голова Львівської ОДА прокоментував прийняття ухвали про передачу «сміттєвих» повноважень

|

Учора, 29 червня, під час сесії Львівської міської ради депутати проголосували «за» та дали можливість Львівській ОДА вивозти сміття зі Львова. Згідно з ухвалою, Львівська міська рада до кінця червня 2019 року передає Львівській ОДА свої повноваження з вивозу відходів і передає у тимчасове управління ЛКП «Львівспецкомунтранс». Губернатор Львівщини прокоментував таке рішення, зазначивши, що тепер головним завданням є очищення Львова від сміття. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

Також міська рада зобов’язується виділити до 10 липня 150 млн грн як компенсацію видатків перевізників. І ще 300 млн грн для цього ж місто має передбачити в 2018 році, на першу половину 2019 року – ще 150 млн грн.

Як зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка: «Перше наше завдання – вивезти сміття, це не можливо зробити за день-два, оскільки відходи накопичувались довший час. По- друге, налагодити роботу з перевізниками ТПВ і по-третє, запровадити сортування та впровадити в життя інші довгострокові ініціативи».

Як повідомляв Львівський портал, учора міська рада Львова передала повноваження управління твердими побутовими відходами та усіма пов’язаними із цим питаннями Львівській ОДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.