ОСТАННІ НОВИНИ

Голова Львівської ОДА прокоментував прийняття ухвали про передачу «сміттєвих» повноважень

|

Учора, 29 червня, під час сесії Львівської міської ради депутати проголосували «за» та дали можливість Львівській ОДА вивозти сміття зі Львова. Згідно з ухвалою, Львівська міська рада до кінця червня 2019 року передає Львівській ОДА свої повноваження з вивозу відходів і передає у тимчасове управління ЛКП «Львівспецкомунтранс». Губернатор Львівщини прокоментував таке рішення, зазначивши, що тепер головним завданням є очищення Львова від сміття. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

Також міська рада зобов’язується виділити до 10 липня 150 млн грн як компенсацію видатків перевізників. І ще 300 млн грн для цього ж місто має передбачити в 2018 році, на першу половину 2019 року – ще 150 млн грн.

Як зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка: «Перше наше завдання – вивезти сміття, це не можливо зробити за день-два, оскільки відходи накопичувались довший час. По- друге, налагодити роботу з перевізниками ТПВ і по-третє, запровадити сортування та впровадити в життя інші довгострокові ініціативи».

Як повідомляв Львівський портал, учора міська рада Львова передала повноваження управління твердими побутовими відходами та усіма пов’язаними із цим питаннями Львівській ОДА.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...