ОСТАННІ НОВИНИ

150-бальний поріг для цьогорічних абітурієнтів-медиків не встановлюватимуть

|

Цього року норма про встановлення 150-бального порогу на медичні спеціальності не застосовуватиметься, але її можливо впровадити з наступного. Про це йдеться на сайті Міністрства освіти і науки України, передає кореспондент Львівського порталу.

«Проблема зі 150 балами полягала в тому, що ця ініціатива була запроваджена в той час, коли вже завершилася реєстрація на ЗНО. Якби вступники знали про це до реєстрації, вони могли б прийняти усвідомлене рішення. Розуміючи, що у них є сумніви, чи  досягнуть вони вищого результату, ніж 150 балів, вони могли б обирати інші спеціальності», – зазначила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Встановлення такої вимоги могло б стимулювати хвилю позовів від абітурієнтів щодо недопущення їх до конкурсу на вступ.

Після того, як завершиться ця вступна кампанія, введення порогу на медспеціальності буде виставлено на громадське обговорення і пройде усі необхідні процедури, щоб рішення не могло бути скасовано.

«Ми публічно обґрунтуємо, який саме поріг має бути. Може, це буде не 150 балів, а 160 чи 140, можливо, не лише на медичні спеціальності має бути встановлено такий поріг, а й на інші. Дуже важливо, щоб громадськість під час цих дебатів активно висловлювала свою позицію та обґрунтовувала її. Усі нововведення ми публічно обговоримо, і готовими та озброєними зайдемо у цей процес», – пояснила Л. Гриневич.

Фото: pon.org.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...