ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра «Самопоміч» розпочне безстроковий пікет Львівської ОДА. Залучають «активістів»

|

Партія «Самопоміч» організовує акцію під стінами Львівської ОДА. Для цього просять забезпечити Львів «простими активістами, які зможуть давати коментарі». Про це стало відомо із внутрішньої переписки партії, яка є в розпорядженні Форпосту.

Акція «Самопомочі» щодо розблокування сміттєвих полігонів в області для вивезення сміття зі Львова має розпочатися 23 червня і анонсується як безстрокова.

«З метою підтримки акції протесту просимо забезпечити приїзд 6 осіб (простих активістів) від регіону м. Львів до будівлі Львівської обласної державної адміністрації (вул. Винниченка, 18) для цілодобового чергування (одна доба – 6 осіб (всього), котрі зможуть давати коментарі і розповідати про схожу ситуацію із вивезенням сміття у вашій області», – йдеться в повідомленні, розісланому представницею розвитку департаменту внутрішньої політики «Самопомочі» Тетяною Зеленко до однопартійців по всій Україні.

Також вказано контакти людей, за якими можна звернутись за детальною інформацією.

За детальною інформацією щодо графіку чергувань просять звертатися до відповідальної особи, якою є Олексій Кучеренко з департаменту внутрішньої політики «Самопомочі».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...