ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відпустили на волю банду грабіжників-грузинів. Фото злодіїв

|

В аеропорту «Бориспіль» сьогодні, 22 червня, при спробі утекти з країни було затримано одного із учасників банди серійних грабіжників, що постійно виходять сухими з води. Про це повідомив житель Львова та жертва грабежу Андрій Кошель.

За його словами, нещодавно його помешкання пограбувала банда злодіїв, а завдяки камері спостереження поліції вдалось знайти зловмисників.

«Друзі, я рідко прошу Вас зробити репост, але зараз в мене буде до Вас прохання дочитати цю історію до кінця і допомогти надати розголосу даній справі, бо я вже не маю сил мовчки терпіти це свавілля наших судів, яке опишу нижче. Отже, ситуація наступна. В ніч на Зелені Свята, коли я з сім’єю їздили на Рівненщину до мами моєї дружини, нашу квартиру було пограбовано. Деталі та фото того, що вони зробили з квартири, можете глянути. Але була ще одна деталь, про яку знали лише я і поліція, і яка публічно ніде не розголошувалась, щоб про це не дізнались самі злочинці і не “залягли на дно”. В одній з кімнат була увімкнена камера, яку злодії не зауважили і яка записала процес пограбування, а також зафіксувала обличчя трьох бандитів (четвертий був “на шухері” і той, що в білій сорочці, тримав з ним зв’язок по телефону). Процес ідентифікації злочинців спрощував ще той факт, що всі вони мають не слов’янський типаж, чим і “виділяються з натовпу”. Поліція спрацювала добре, знайшла їх за даними фото і організувала за ними стеження», – повідомив він.

Проте не пройшло й тижня, як злодіїв зловили, причому “взяли” їх не просто так, а “на гарячому”.

«В момент, коли вони грабували чергову квартиру, цього разу на Сихові. Виявились “гастролерами”: групою громадян Грузії у складі 4 чоловік. Я вже було втішився такому гарному подарункові на свій День народження і навіть пожертвував святкуванням, щоб в суботу допомогти слідчим задокументувати всі наявні докази і скласти протокол допиту потерпілих з метою максимально перестрахуватись і навіть у випадку, якщо Сихівський суд відпустить їх під заставу по справі пограбування тієї другої квартири, то тут же пред’явити їм звинувачення по нашій квартирі. Окрім відеозапису по моїй справі були й інші докази, а саме відбитки пальців на вхідних дверях, а також їх впізнав один з мешканців нашого під’їзду, який за кілька годин перед пограбуванням, повертаючись додому, бачив, як вони крутились в дворі біля будинку. Погодьтесь, по обох справах доказів більш ніж достатньо, щоб обрати міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», – розповідає жертва грабежу.

Саме у цей момент, за словами М. Кошеля, починається “найцікавіше”.

«Спершу Сихівський суд дозволяє цим злочинцям вийти під заставу в розмірі 128 000 грн, що, вочевидь, для них не є великою сумою, оскільки тут не варто бути великим детективом, щоб зрозуміти, що це їхній промисел і вони таких квартир “чистять” по 2-3 в тиждень, а таку суму реально назбирати з двох квартир. Те, що вони впіймані на місці злочину, схоже, для судді не аргумент. Поліція тут же пред’являє їм звинувачення по моїй справі і надає всі перелічені тут докази, але тепер вже суддя Шевченківського суду Дарина Глинська вирішує, що цих доказів мало, і виносить взагалі “фантастичне рішення”: відпустити їх під особисті зобов’язання. Навіть без додаткової застави», – обурюється мешканець Львова.

Але на цьому у ситуації не було поставлено крапку.

«Сьогодні в аеропорту Борисполя при спробі покинути Україну був затриманий один з учасників цієї банди і доправлений в апеляційний суд Львівської області. Але навіть спроба втечі не змусила переглянути лінію поведінки нашу феміду. Судді Березюк, Галапац та Галин приймають рішення перенести розгляд цієї справи на 23 червня, а до цього часу злочинець далі на волі, де він може знову пробувати втекти з країни, або, усвідомивши свою безкарність, продовжувати займатись своїм ремеслом і обкрадати чергові квартири. До речі, де ще двоє злочинців, вже ніхто не знає. Вони у розшуку і, хотілось би помилятись, але швидше за все, на відміну від свого дружка, їм таки вдалося втекти з України завдяки отакій “гуманності” наших судів. Я направду вже не знаю, які потрібно надати докази і що потрібно робити, щоб в цій країні злочинці отримали справедливе покарання за свої дії. Сьогоднішня історія стала останньою краплею, яка вбила мою віру в те, що в цій країні можна щось змінити…», – підсумував Андрій Кошель.

Отож жертва грабіжників-«гастролерів» звертається до усіх мешканців Львова і не лише:

«Якщо побачите осіб, що на фото, біля Ваших будинків, будьте пильні і не залишайте Ваші помешкання без нагляду. Безкарність породжує нові злочини і я не здивуюсь, якщо вони знахабніють до такої міри, що продовжать грабувати хати, адже вони завжди можуть внести заставу і відкупитись від покарання».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...