ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині відновили транскордонну карпатську трасу

|

Нещодавно на Львівщині відбулась чергова транскордонна акція із відкриття старої карпатської траси Перемишль – Нижанковичі – Хирів – Загуж. Про це Львівському орталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Під час заходу активісти ГО «linia102.pl» перетнули українсько-польський кордон на дрезині по залізничній лінії 102 у с. Нижанковичі.

Окрім цього, презентували благодійний проект з облаштування комп’ютерного класу із швидкісним Інтернетом у «Нижанковицькому професійному ліцеї» від благодійників.

Громадську ініціативу підтримала Львівська облдержадміністрація, Старосамбірська райдержадміністрація, Львівська митниця ДФС, Західне регіональне управління держприкордонслужби України, ПАТ «Кредобанк».

Захід став продовженням транскордонних акцій «Миколай без кордонів» та «З linia102.pl – на Закарпаття».

Довідково:

Транскордонні акції мають на меті привернути увагу до важливості розвитку транскордонного співробітництва не лише поблизу вже функціонуючих пунктів пропуску, але й потенційних. У випадку с. Нижанкович, ініціатива стосується залізничної колії 102, яка є найкоротшим шляхом міжнародного сполучення для мешканців Старосамбірського району та Перемишльського повіту РП.

Відповідно до Міжурядової угоди у формі обміну нотами щодо внесення змін до абзацу 3 Угоди (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про створення на українсько-польському державному кордоні міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Нижанковичі – Мальховичі» та в рамках реалізації Договору між урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту (100 млн. євро) на умовах пов’язаної допомоги на 2018 – 2020 роки заплановані будівництво пункту пропуску «Нижанковичі – Мальховичі» для автомобільного та пішого руху, а також дорожньої інфраструктури у напрямку до пункту пропуску з української сторони. У пункту пропуску здійснюватиметься спільний контроль на польській території.

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...