ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра на Львівщині увімкнуть навчальні сирени

|

Завтра, 21 червня, з 14.50 до 15.00 год., проводитимуть навчальне оповіщення населення міста Львова та області з увімкненням електричних сирен та передачі мовної інформації. Практичні заходи відпрацьовуватися не будуть, тож мешканців просять зберігати спокій. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Уривчасте звучання електричних сирен означає сигнал цивільного захисту «Увага всім».

«Почувши його, негайно увімкніть радіо, радіотрансляційні і телевізійні приймачі для прослуховування екстрених повідомлень департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації», – зазначають в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.

Для визначення рівня озвучення звуковими сигналами території міста Львова, проводитимуть електронне опитування мешканців міста: достатньо з комп’ютера, ноутбука, планшета або смартфона перейти в мережі Інтернет за посиланням на опитування: https://goo.gl/forms/c1hTpFHRZdhXnEVh1 та відповісти на декілька нескладних запитань.

Доступ за посиланням для опитування буде актуальним у період з 15.00 год. 21 червня до 24.00 год. 22 червня поточного року.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...