ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові розпочалась операція «сортування сміття». Що, куди і як викидати

|

У Львові сьогодні, 20 червня, стартувала кампанія із сортування сміття. Мешканцям багатоповерхівок роздаватимуть брошури, а на смітниках з’являться яскраві наліпки. Про це повідомив під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий, передає кореспондент Львівського порталу.

«Ми зараз у Львові починаємо глибинну кампанію сортування сміття. Ми зараз дали в друк великі наліпки – органіка, скло, змішані відходи, пластик. Буде велика промоційна і роз’яснювальна компанія по всіх будинках. В першу чергу, будемо звертати увагу на органіку і її вивозити, бо, власне, вона дає ефект бродіння, запах. Я вірю у здоровий глузд, вірю, що біда, яка є, буде вирішена. Бо держава Україна має для цього усі необхідні можливості.

Півроку тому ми почали сортування на майданчиках в центрі міста. Це йде дуже повільно. Певний спротив людей. Коли є перенакопичення, важко це організовувати. Тих 70% міста, які зараз є у нормальному стані, там це розпочати простіше. Зараз видруковуємо наліпки, до кінця тижня почнемо клеїти, також у під’їздах. Майданчики, які переповнені, там не можливо сортувати, їх треба просто вивезти», – зазначив Андрій Садовий.

Як повідомили у департаменті поводження із ТПВ Львівської міськради,  сортування передбачатиме чотири категорії:

органічні відходи;

змішані відходи;

пластик;

скло.

Незабаром на контейнерах міста з’являться перші наліпки, що маркуватимуть їх призначення. Як повідомив директор департаменту з питань поводження з ТПВ Іван Рудницький, органічні відходи вивозитимуть на захоронення на полігон, змішані відходи планують спресовувати. Скляні та пластикові відходи відправлятимуть на переробку.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...