ОСТАННІ НОВИНИ

Компанія Григоришина позбавила електрики блокпости та військові частини

|

19 червня компанія «Луганське енергетичне об’єднання» відключила від електроенергії ряд військових об’єктів на території Луганської області. Про це повідомляється на офіційній сторінці ЛЕО в Facebook.

«19 червня ЛЕО почало відключати від електропостачання блокпости і військові частини – через борги і багаторічного ухилення від укладення договорів. У відповідь військові незаконно затримали начальника Щастинського РЕМ», – повідомляє компанія.

Звільнити затриманого вдалося лише завдяки втручанню заступника губернатора області Юрія Клименка, уточнює “ЛЕО”.

“Причиною відключення електроенергії є борги, накопичені більшістю об’єктів – в розмірі близько 7 млн ​​грн”, – заявили в компанії.

Також компанія заявляє про відсутність договірних відносин із значною кількістю інших військових об’єктів протягом тривалого періоду (військові частини біля лінії розмежування і блокпости).

Як повідомлялося, ЛЕО не контролює енергорозподіляючі активи на тимчасово непідконтрольній частині Луганської області, але, за рішенням уряду, саме ЛЕО є єдиним постачальником електроенергії на територію області.

Компанія багаторазово пропонувала уряду обмежити перетікання, або оплачувати такі поставки за рахунок бюджету, проте ніяких рішень в цьому напрямку Кабмін так і не прийняв.

З квітня ЛЕО почала відключати від електропостачання всі підприємства житлово-комунальної сфери області, які мають борги за електроенергію.

У компанії повідомили, що станом на 1 березня споживачі заборгували ЛЕО 5,5 млрд гривень. З цієї цифри понад 80% заборгували споживачі з неконтрольованих українською владою територій – майже 5 млрд гривень. Борг ЛЕО перед ДП “Енергоринок” становить близько 5,2 млрд гривень.

ЕП

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...