ОСТАННІ НОВИНИ

Росія не відмовляється від наміру захопити Україну, - Полторак

|

Поточна ситуація на Донбасі свідчить, що Росія не відмовляється від планів нападу на Україну, заявляє міністр оборони України Степан Полторак.  Про це інформує «Інтерфакс-Україна».

“Ситуація на фронті свідчить, що агресор – Російська Федерація – не відмовляється від ідеї захопити нашу країну”, – сказав він під час церемонії випуску слухачів Національного університету оборони України ім. І.Черняховського в Києві в п’ятницю.

С.Полторак зазначив, що в цих умовах Україна має продовжувати реформи сектора оборони і зміцнювати армію.

“Саме від того, наскільки професійно кожен із нас, отримуючи знання, діятиме на своїх посадах, залежить, як швидко ми проведемо реформу ЗСУ. Ми створили нові органи управління, об’єднаний оперативний штаб, ССО, поліпшили високомобільні війська, поліпшили систему підготовки, змінили систему логістичного забезпечення”, – сказав глава Міноборони.

За його словами, лише в 2016 році на озброєння ЗСУ надійшло 2,5 тис. одиниць нової та модернізованої техніки, 15 тис. одиниць техніки було відремонтовано.

“Нас чекає багато роботи, але важливим є все те, що ми зробили в питанні підвищення професіоналізації армії… знання, особливо ті, які враховують стандарти НАТО, дозволяють нам зменшувати наші бойові втрати і збільшувати втрати противника. Знання і досвід – це те, що необхідно для перемоги. А сучасна техніка надходить і надходитиме”, – наголосив він.

Фото: wartime.org.u

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...