ОСТАННІ НОВИНИ

У середу на Львівщині гудітимуть сирени

|

У середу, 21 червня, з метою перевірки рівня готовності технічного стану територіальної системи централізованого оповіщення в період з 14:50 до 15:00 проводитимуть навчальне оповіщення населення Львова та області за сигналами цивільного захисту. Відтак, увімкнуть електросирени. Про це Львівському порталу повідомили у департаменті цивільного захисту Львівської ОДА.

Звучання електросирен – означає  сигнал цивільного захисту «Увага всім!». Почувши його, негайно увімкніть гучномовці проводового радіомовлення,  налаштуйте ефірні радіоприймачі в УКХ та FM-діапазоні на хвилю «Першого каналу Українського радіо», «Львівського радіо» та «Українського радіо «Культура», а телеприймачі переключіть на канал «Першій національний» Національної телекомпанії України або «12-й канал» обласного телебачення і прослухайте подальше повідомлення департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

Повідомлення цивільного захисту передають протягом 5 хвилин після подачі звукового сигналу «Увага всім !».

У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення –  навчальна, практичні заходи відпрацьовувати не будуть.

Для визначення рівня озвучення звуковими сигналами території Львова, Стрия, Дрогобича, Самбора, Трускавця та Червонограда проведуть електронне опитування мешканців міст: достатньо перейти за посиланням на опитування та відповісти на декілька нескладних запитань.

Звертаємо увагу, що доступ за посиланням для опитування буде актуальним у період з 15:00 год 21 червня до 24:00 год 22 червня поточного року.

Запрошуємо мешканців зазначених міст області долучитись до перевірки.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...