ОСТАННІ НОВИНИ

Гройсман каже, що французький проект порятунку Львова від сміття його заслуга, а не Садового

|

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, що французьку компанію Egis, яка займається порятунком Львова із сміттєвої кризи, привів до міста Лева саме він, а не міський голова Андрій Садовий, чим  останній дуже пишається. Про це він написав у Facebook, передає Львівський портал.

“Хочу пояснити, в чому полягає, на мій погляд, вирішення сміттєвої проблеми для Львова. Все просто. Треба розпочати робити новий полігон і це вимагає лише декілька місяців. Земельна ділянка Львову відводилась уже двічі. Кошти у Львова завдяки децентралізації є – тільки біля 0,25 млрд грн лежить на депозиті. За ці гроші можна золотий полігон зробити! Паралельно можна розробляти і більш довгострокові проекти. Треба лише почати щось робити.

Коли пан Андрій каже, що очікував від мене адекватної реакції, то очевидно мав на увазі, що я знову буду звертатись до інших міських голів, щоб вони тимчасово прийняли львівське сміття. Якщо пан Андрій Садовий забув, то я це роблю весь цей час майже кожні два тижня. А коли кажу йому і самому підключитись до цього, то у відповідь чую – тобі вони не відмовлять, а я перед ними на коліна ставати не буду. Так, мені не відмовляють, але питають – як на довго. І мені все складніше знайти відповідь, бо жодних дій з боку пана Садового ніхто не бачить.

Я просив за ділянки для нього – не підходять. Я просив зайнятись найневідкладнішими проблемами Грибовицького сміттєзвалища, щоб не допустити нових трагедій, а люди побачили, що є намір щось для них зробити, і може тоді пішли на зустріч – в результаті цим займався ДСНС і віце-прем’єр Кістіон. Про те, що за французький проект, яким так гордиться пан Андрій, але який не вирішує проблему зараз, я домовлявся, коли був минулої осені у Франції, пан Андрій чомусь мовчить.

То я хочу ще раз задати питання – що ще я маю зробити? В чому має полягати моя адекватна відповідь?”, – написав він.

Як повідомляв Львівський портал, ЛМР і французька компанія Egis підписали Меморандум порозуміння щодо поводження з відходами. Фірма надає місту грант у розмірі 650 тисяч євро на розробку повного пакету проектної документації для  рекультивації Грибовицького сміттєзвалища та для сміттєпереробного заводу.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...