ОСТАННІ НОВИНИ

На Левандівці облаштували новий громадський простір

|

Протягом останніх трьох років у Львові активно облаштовують якісні громадські простори у всіх районах міста. Роботи з облаштування громадських просторів розпочалися з 2015 року. Так у бюджеті розвитку 2015 року на облаштування громадських просторів було використано близько 6,5 млн грн, в бюджеті 2016 року – вже понад 30 млн грн. Цього року роботи з облаштування нових громадських просторів продовжуються. Завершені роботи на вул. Широкій, 88-100, інформують у прес-службі Львівської міськради.

Проект з облаштування громадського простору на вул. Широка, 88-100 розпочався у 2016 році. Цього року працювали над озелененням. Тут облаштовано сучасний дитячий і спортивний майданчики з штучним покриттям, встановлено лавки та дорожнє покриття. У 2016 році на роботи було виділено 1 млн 399 тис. грн. У 2017 році виділено 351 тис. грн. Виконавець робіт ТзОВ «На Голоско».

«Районна адміністрація, спільно з мешканцями проводила неодноразові обговорення про облаштування громадського простору на вул. Широка, 88-100. Були різні пропозиції. Та найбільша кількість мешканців підтримала пропозицію облаштувати тут дитячий майданчик. Враховуючи велику кількість населення в цьому районі, а це близько 5 тис. осіб, та велику кількість діток, вирішили облаштувати не лише дитячий, а й спортивний майданчики.

Встановлений дитячий майданчик для дітей віком від 6 років, та спортивний майданчик для дітей віком від 12 років. Також тут встановлені лавочки, зроблено доріжки, встановлено штучне покриття на майданчиках. Балансоутримувачем майданчиків буде ЛКП «Левандівка». Є гарантії від підрядника та постачальника покриття. Якщо б щось трапилося, то в гарантійний термін вони ліквідують пошкодження», – розповіла голова Залізничної районної адміністрації Галина Гладяк.

За словами п. Володимира, представника підрядної організації ТзОВ «На Голоско», покриття на майданчиках не повинно стиратися, воно має ультрафіолетовий захист, та є гарантія від виробника.

«Спершу ми збудували дві доріжки з бетонних плит і центральну асфальтовану. Виконували демонтажні роботи – 300 м2 бетонних плит і асфальтного покриття. Після того повністю облаштували нову основу. Загалом покладено 1650 м2 плитки. Також зробили доріжку довкола будинку за адресою Широка, 100.

Деякі моменти в роботі ми доопрацьовували, адже місцями була просіла бруківка. Ці дефекти вже ліквідували», – зазначив п. Володимир, представник підрядної організації ТзОВ «На Голоско».

«Насправді, це був складний, але дуже важливий для Левандівки проект. Тут був простий газон, велика площа, якою люди гуляли, але не мали спеціальної інфраструктури. Перший громадський простір був зроблений на вул. Б. Хмельницького, інший ми дуже хотіли облаштувати власне на Левандівці, тому що тут багато дітей і мешканців.

Проект зайняв у нас трохи багато часу на обговорення. Ми обійшли прилеглі будинки і опитували мешканців, які власне елементи вони хотіли б бачити на цих майданчиках. Більшість сказала, що їм не вистачає дитячого майданчика, лавочок й озеленення, щоб це був не просто майданчик, а це була затишна і гарна зона.

Тут висаджено вже 90 дерев. Є спортивний майданчик для старших осіб. Тобто ми максимально врахували запити від всіх вікових категорій мешканців. Адже старші люди можуть сидіти на лавочках, а дітки – бавитися чи займатися спортом», – зазначила депутат ЛМР Вікторія Довжик

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...