ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян кличуть провести ніч безвізу у міській ратуші

|

У Ратуші у ніч з 10 на 11 червня проходитиме нон-стоп з лекцій «Ніч енергетики», що стане львівським початком молодіжного проекту «UkrenergoLaboratories» – першого в Україні інкубатору ідей в енергетиці за ініціативи ДП «НЕК» Укренерго».

Лекції читатимуть з 21.00 по 06.00, інформують у прес-службі Львівської мерії.

«Ми проводимо проект «Ukrenergo Laboratories» для того, щоб відібрати активну і талановиту молодь, яка стане тим живим струменем, який зможе оживити і допомагати розвивати сучасну електроенергетику в Україні. Вже через добу, 10 червня, о 21.30 год. ми починаємо найбільший нічний нон-стоп з лекцій у Львові. У цій події беруть участь понад 200 учасників і це буде відбуватися у нічний час у залі засідань міської ради. Це, мабуть, перший такий захід, який відбувається вночі у сесійній залі міської ради.

Оскільки в Україні вступає в силу безвіз, то о 00.00 год., коли розпочнеться безвізовий режим, ми хочемо показати, що в цей момент для молоді всі кордони стають відкритими: у державні підприємства, у знання, у інші країни. І ми запустимо у повітря рівно стільки повітряних кульок зі світлодіодами, скільки учасників братиме участь у цьому заході.

У нас буде 19 спікерів, які розповідатимуть про сучасний стан електроенергетики в Україні та її перспективи; про енергетичну дипломатію; про те, як місто допомагає молоді, як Львівська міська рада робить місто Лева відкритим і комфортним. Також будуть експерти, один з яких побудував сонячну електростанцію на даху свого будинку і продає електричну енергію, про що він розповідатиме учасникам. Буде експерт, який будує великі промислові електростанції і вітроелектростанції, який розкаже як він зміг стати успішним бізнесменом у сфері енергетики. Кожен може знайти в енергетиці своє місце як для роботи, так і для подальшої кар’єри. Я хочу сказати, що «Ніч енергетики» – це лише перша частина проекту, адже після «Ночі енергетики» у Львові ми відберемо 14 кращих студентів, які знімуть своє відео, заповнять анкету і потім стануть учасниками великої команди, яка буде розробляти проекти для Укренерго, і найкращі з них зможуть отримати робочі місця, стипендію та багато цінних подарунків», – розповідає координатор проекту «UkrenergoLaboratories» Станіслав Ігнатьєв.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...