ОСТАННІ НОВИНИ

Депутати міськради Львова відмовляються йти на літні канікули

|

Частина депутатів Львівської міської ради відмовляється йти на літні канікули, поки у місті не вирішать проблему зі сміттям. Відповідне звернення сьогодні, 8 червня, озвучив депутат Валерій Веремчук, передає кореспондент Львівського порталу.

За його словами, місто повинно розглянути пропозицію Львівської ОДА щодо перемовин з інвесторами, що будуватимуть сміттєпереробні заводи на Львівщині. Нагадаємо, суть пропозиції у тому, аби на території ТЕЦ-2 сміттєпереробний завод будував один із інвесторів, які виграли обласний конкурс на будівництво такого комплексу.

«Ми наполягаємо та ініціюємо перемовини з інвесторами за участю міського голови, голів фракцій, керівництва області. Маємо визначити, хто із трьох інвесторів потрібен місту та негайно розпочати укладання угоди. Це потрібно зробити до наступного засідання ради», – зазначив він.

Окрім того депутат вимагає не закривати літню сесію, аж поки не вирішиться криза сміття у Львові.

«Наполягатимемо не закривати літню сесію ради, поки виконавча влада не зрушить процес із місця. Ніхто із нас не має права іти відпочивати, поки Львів задихатиметься від спеки, смороду та бруду. І це не політика. Це тест на те, хто ми: безпорадні спостерігачі, неспроможні діяти в інтересах громади, чи все ж таки господарники у своєму місті», – резюмував депутат.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...