ОСТАННІ НОВИНИ

Підприємець зі Львова «нажив» майже 300 тисяч на ремонті вулиці в Рудно

|

Завершено досудове розслідування відносно директора приватного підприємства, який завдав збитки Рудненській селищній раді на суму більше 285 тис грн. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Так, завершено досудове розслідування та скеровано до суду кримінальне провадження за підозрою директора одного з приватних підприємств Львова у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 та ч. 2 ст. 366(службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки), ч. 2 ст. 364-1 КК України (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам та державним інтересам та спричинило тяжкі наслідки).

Останній, в серпні 2015 року уклав із Рудненською селищною радою договір за результатами проведеної переговорної процедури закупівлі, згідно вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель», відповідно до умов якого, зобов’язався виконати капітальний ремонт вулиці.

В подальшому  з метою одержання неправомірної вигоди для себе, перебуваючи на об’єкті реконструкції, він склав, підписав, засвідчив печаткою та видав завідомо неправдиві акти приймання виконаних будівельних робіт за вересень – грудень 2015 року та за квітень 2016 року, в яких безпідставно завищив вартість окремих робіт, а також вказав роботи, які взагалі не виконувалися на загальну суму більше 285 тис грн, чим завдав істотної шкоди Рудненській селищній раді.

В межах вказаного кримінального провадження прокуратурою подано цивільний позов про відшкодування завданої шкоди останній.

Також, з метою забезпечення вказаного позову судом накладено арешт на належне директорові майно, а саме: частку квартири, житловий будинок та земельну ділянку.

За вчинення вказаних кримінальних правопорушень, директору загрожує покарання до 6 років позбавленням волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльності на строк до 3 років.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...