ОСТАННІ НОВИНИ

«Львівгаз» хоче у шість разів збільшити тариф на розподіл газу

|

Без збільшення тарифу на розподіл газу неможливо встановити індивідуальні лічильники блакитного палива у кожне помешкання, адже Національна комісія, яка регулює сфери енергетики та комунальних послуг передбачила для ПАТ “Львівгаз” в тарифі на розподіл палива у  шість разів менше коштів від необхідної суми. Про це заявляє прес-служба “Львівгазу”.

“Зараз на Львівщині приблизно 100 тис. споживачів, які використовують паливо для приготування їжі, але ще не мають приладів обліку. Щоб забезпечити кожного з них індивідуальним лічильником держрегулятор мав би закласти “Львівгазу” в тариф на розподіл понад 300 млн. грн. та продовжити дію програми щонайменше на 5 років”, – зазначає голова правління ПАТ “Львівгаз” Юрій Войсович.

За його словами, із сьогоднішньої вартості енергоресурсу для споживача – 6,96 грн/м куб. витрати на оснащення лічильниками становлять всього 0,3 %. Відповідні кошти закладені у тарифі на розподіл блакитного палива, розмір та складові якого для ПАТ “Львівгаз” затверджує державний регулятор НКРЕКП. Тому, у випадку встановлення індивідуальних лічильників усім споживачам необхідно було б підвищити тариф на розподіл газу, вважають у прес-службі.

“Цей тариф становить всього 10% від вартості газу та є єдиним джерелом надходження коштів до компанії. Тому, ми можемо виконувати роботи лише в межах затвердженої суми. На цей час в тарифі компанії відсутні кошти на встановлення всім споживачам індивідуальних лічильників газу. Однак, відповідно до Закону України, фінансування робіт із встановлення лічильників може проводитись також за бюджетні кошти і кошти споживачів”, – додав Юрій Войсович.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...