ОСТАННІ НОВИНИ

Львову хочуть подарувати інвестора, аби займався переробкою сміття на ТЕЦ-2

|

Львівській міській раді можуть віддати одного із трьох інвесторів, які виграли конкурс на будівництво сміттєпереробного заводу на Львівщині. Про це сьогодні, 31 травня, під час засідання конкурсної комісії повідомив заступник голови Львівської облради Андрій Білоус.

За його словами, наразі міськрада планує залучати кредитні кошти, проте може отримати собі будь-якого із трьох інвесторів.

«Позитивно оцінивши три інвестиційні пропозиції, ми звертаємося до Львівської міської ради. Аби вона розглянула заявки цих підприємств на предмет можливості реалізації якогось з цих інвестиційних проектів на тих територіях (ТЕЦ-2 –ред), які рекомендує французька фірма. Тобто ми пропонуємо ЛМР розглянути варіант, який є для них кращий: чи позичати гроші і будувати за них сміттєпереробне підприємство, чи провести діалог з одним з трьох інвесторів і за їхні кошти реалізувати на території свій проект будівництва»,  – розповів посадовець.

Як відомо. французька компанія  Egis визначила земельну ділянку на вулиці Пластовій біля ТЕЦ-2 у Львові найкращою для будівництва такого комплексу.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...