ОСТАННІ НОВИНИ

Для львівських освітян проведуть майстер-класи щодо інклюзивної освіти незрячих школярів

|

На базі навчально-методичного центру освіти Львова відбулись перші із запланованих навчально-методичних семінарів/тренінгів з організації інклюзивної форми освіти дітей з важкими порушеннями зору. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

На наступних заняттях освітян знайомитимуть з технічними засобами, які використовуються для навчання незрячих дітей, способами адаптації підручників та організацією корекційної допомоги.

Заняття провели працівники Ресурсного центру освітніх інформаційних  технологій для осіб з особливими потребами НУ «Львівська політехніка» Оксана Потимко і Марта Сидоряк та  вчитель-методист  Галина  Ліщинська.

«Львівських освітян знайомили не лише з компонентами інклюзивної освіти незрячих школярів, але й з методиками проведення різних уроків. Загалом заплановане  проведення серії  майстер-класів  для  вчителів  та асистентів  міста  Львова до кінця поточного року. На наступних заняттях освітян  знайомитимуть  з  технічними засобами, які використовуються для   навчання   незрячої  дитини,  способами адаптації підручників, додатковими  дидактичними засобами, організацією  колекційної допомоги. В основу занять модератори поклали власний досвід багаторічної роботи  з незрячими дітьми та напрацьовану ними модель інклюзивної освіти незрячих школярів,  а  також досвід країн Скандинавії, з якими ЛОО ГО «Українська  спілка  інвалідів – УСІ» та Ресурсний центр Львівської політехніки співпрацюють з 2007 року», – розповіла Оксана Потимко.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...