ОСТАННІ НОВИНИ

Під стінами Львівської ОДА оголосили голодування ліквідатори Чорнобильської катастрофи

|

Під стінами Львівської ОДА пікетують ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС. Троє пікетувальників оголосили голодування. Про це з місця події повідомляє кореспондент Львівського порталу.

Біля облдержадміністрації стоїть намет, а також вивішені плакати з написами «Голодування ліквідаторів ЧАЕС», «Ліквідатори аварії на ЧАЕС вимагають виконання судового рішення».

«Ми тут знаходимося вже другий день. Прийшли сюди через невиконання рішень судів. Ще у 2009 році ми повигравали суди – суд першої інстанції, апеляційний суд, Вищий адміністративний суд. Власне, йшла мова про те, що Пенсійний фонд має виплатити нам згідно із чинним законодавством шість-вісім-десять мінімальних пенсій згідно з групою інвалідності. Але свого часу це рішення скасувала своєю постановою №1210 «Партія регіонів»…Відтак ми хочемо, щоби виконувалися судові рішення.Це безстрокова акція, звідси нас забере лише «швидка», – розповів Львівському порталу Сергій Довгаль.

На місці також була присутня начальник головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Галина Недзельська.

«Питання у тому, що постанова №1210 набрала чинності з 1 листопада 2011 року. З того часу всім особам, які отримують пенсії по чорнобильському закону, виплачують пенсії, які передбачені в розмірі, які передбачені постановою Кабміну. На даний час у Верховній Раді зареєстрований проект №6292, який би вирішив це питання, але це вже залежить від того, коли його розглянуть. Що стосується виконання судових рішень, то вони виконуються казначейською службою, але в межах тих коштів, які виділяються з держбюджету…Так, з початку цього року у Львівській області згідно з судовими рішеннями вже виплатили понад 4 млн грн…», – пояснила Галина Недзельська.

Також додамо, своєю чергою під стінами Львівської облради зібралися на пікет націоналісти.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...