ОСТАННІ НОВИНИ

Операція «Мак». Правоохоронці Львівщини розпочали полювання на наркотичні плантації

|

Від 25 травня на території України правоохоронці розпочали оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Мак», метою яких є протидія незаконному обігу наркотичних та психотропних речовин, виявлення та знищення незаконних посівів маку, а також перекриття каналів надходження цих рослин у незаконний обіг. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГУ НП у Львівській області.

Необхідність проведення заходів викликана, у першу чергу, поширенням серед наркозалежних осіб «зілля», яке вони виготовляють самі, використовуючи мак та коноплю, а також розповсюдження та поширення виготовлених у такий спосіб наркозасобів серед молоді, зокрема неповнолітніх.

Правоохоронці попереджають громадян про недопущення нелегальних посівів наркотичних рослин на присадибних ділянках, дачах, в інших місцях та нагадують, що такі дії тягнуть за собою адміністративну або кримінальну відповідальність.

Так, згідно діючого законодавства, за посів або вирощування снотворного маку чи конопель Кримінальним Кодексом України передбачено покарання відповідно до ч.1 ст.310 – штраф від ста до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, а також за ч.2 ст.310 – позбавлення волі на строк від трьох до семи років, а Кодексом України про адміністративні правопорушення – накладення штрафу від вісімнадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно вирощуваних нарковмісних рослин.

Фото: dpchas.com.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...