ОСТАННІ НОВИНИ

У зоні АТО собака врятував двох бійців, прикривши їх своїм тілом

|

У зоні АТО собака прикрив собою двох українських військовослужбовців від обстрілу, в результаті чого зазнав важких поранень. Про це повідомляє Благодійний фонд «АСАП ЕМС ХОТТАБЫЧ» на своїй сторінці у Facebook, передає Львівський портал.

У відомстві зазначили, що вчора вранці, 25 травня, рятувальники Фонду вивезли двох поранених військових з-під обстрілів терористів.

«Тільки-но повернулися на позицію, до них привезли важко пораненого собаку, який закрив собою ще двох бійців і взяв весь удар на себе. Незважаючи на те, що не зміг захистити від поранення свого господаря, кинувся рятувати інших», – розповіли у прес-центрі.

В результаті собака дістав сильних поранень – у нього була серйозно пошкоджена шия, грудна клітка та роздроблена верхня частина лапи. Тварині допомогли медики Фонду, а пізніше за її життя півтори години боролися у Торецьку воєнний анестезіолог, воєнний хірург та хірург «ASAP RESCUE».

На щастя, собака вижив та зараз знаходиться на території логістичного центру Фонду.

«Вірний друг, який не підвів у найскрутнішій ситуації, пожертвував собою і сам кинувся під ворожий обстріл, аби за будь-яку ціну врятувати бійців. На службі вірності, відвазі, відданості. На службі Україні», – додали у благодійному фонді.

Фото: Facebook

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...