ОСТАННІ НОВИНИ

За неадекватну поведінку водіїв львівських маршруток їхнє начальство відповідатиме перед депутатами

|

Відтепер за поведінку водіїв на міських маршрутах відповідатиме керівник підприємства-перевізника…перед депутатами у сесійній залі. Відповідну ініціативу депутата Остапа Доскіча підтримали і донесли до керівників транспортних підприємств посадовці Львівської міськради.

Так, голова комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики Остап Доскіч у депутатському зверненні запропонував запровадити публічний розгляд питання недобросовісних перевізників на сесіях Львівської міської ради.

«До депутатів постійно звертаються мешканці нашого міста, надходять також колективні скарги від людей щодо неналежної якості перевезень у громадському транспорті.  Найчастіше львів’яни скаржаться на порушення графіку руху маршруток, відмову перевозити пільговиків та низький культурний рівень водіїв. Враховуючи те,що міська рада до 30 червня 2017 року продовжила дію тимчасових договорів з перевізниками , які працюють на міських маршрутах, ситуація найближчим часом не краще не зміниться. Адже у старих договорах непередбачено матеріальне покарання перевізника за неякісну роботу», – зазначив Остап Доскіч.

Відтак депутат пропонує запровадити публічний розгляд питання на чергових сесіях Львівської міської ради із обов’язковим наданням пояснень перед депутатським корпусом керівником компанії-перевізника, водії яких неналежним чином виконують покладені на них завдання.

“Перевезення – це сервіс. І люди, які користуються послугами громадського транспорту повинні відчувати це. Перевізники, які обслуговують міські маршрути мають надавати якісні послуги. А водіїв своєю чергою не хамити людям. Для того, аби втілити це на практиці потрібно зовсім небагато: розуміння, що за неадекватні дії водіїв публічно відповідатимуть керівники АТП. Переконаний, якщо така схема запрацює, якість надання перевезень у нашому місті вийде на інший, більш якісний рівень”, – зауважив голова комісії.

Як повідомив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства ЛМР Сергій Бабак, депутатський запит доведений до відома всіх керівників автотранспортних підприємств.

«Стосовно запровадження публічного розгляду питання надання якісних послуг  міським транспортом повідомляю, що підтримую ідею запрошення керівників АТП для надання пояснень перед депутатським корпусом», – йдеться у відповіді Сергія Бабака.

Фото: Zik

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...