ОСТАННІ НОВИНИ

Легендарного керівника ДМС Львівщини знову відсторонили від посади

|

Сьогодні, 24 травня,  Галицьким районним судом міста Львова задоволено клопотання державного обвинувача прокуратури області та відсторонено від займаної посади начальника Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області терміном на 2 місяці. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

Нагадаємо, що згідно даних досудового розслідування останній спільно з першим заступником обвинувачуються в одержанні неправомірної вигоди в розмірі 2 тис доларів США та 4 тис. грн від підлеглого працівника за неперешкоджання у його службовій діяльності, а також у вимаганні неправомірної вигоди від двох інших працівників.

05.12.2016 Галицьким районним судом м. Львова постановлено вирок, згідно якого цих посадовців визнано винними та призначено 5 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій на строк 3 роки та з конфіскацією майна.

Однак, 22.03.2017 судом апеляційної інстанції цей вирок скасовано та призначено новий судовий розгляд у суді першої інстанції.

Як відомо, Олександр Погорецький після апеляції поновився на роботі…уже вдруге.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...