ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині засудили депутатів, які призначили собі премії та голосували за свої земельні питання

|

Депутатам доведеться сплатити штрафи на суму понад 10 тис грн за вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі обласної прокуратури Львівщини.

Так, за участі органів прокуратури Львівщини у травні 2017 року Сколівським районним судом визнано винними у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією трьох депутатів Славської селищної ради Сколівського району Львівської області за ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП (неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів та вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів).

Зокрема, вказані особи, будучи суб’єктами відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією, всупереч інтересам держави та територіальної громади села Славське, не повідомили у встановлених законом випадках про наявність у них реального конфлікту інтересів та проголосували за прийняття рішення із земельних питань, надання дозволу на переукладення договору оренди нежитлового приміщення, а також преміювання в розмірі 80% посадового окладу для себе або близьких осіб, чим вчинили вказані адміністративні правопорушення.

За наслідками судового розгляду до винних осіб застосовано стягнення у вигляді штрафу на загальну суму понад 10 тис грн. Вказані рішення судів набрали законної сили.

На даний час прокуратурою вживаються заходи до скасування рішень, прийнятих в умовах конфлікту інтересів.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...