ОСТАННІ НОВИНИ

Приватне підприємство на реконструкції львівської лікарні «нажило» 307 тисяч бюджетних коштів

|

Працівники Управління захисту економки у Львівській області, за процесуального керівництва прокуратури, викрили генерального директора одного з львівських приватних підприємств, котрий затвердив фіктивні акти виконаних робіт, унаслідок чого безпідставно отримав 307 тисяч гривень бюджетних коштів. Про це Львівському порталу повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

Встановлено, що підприємство проводило роботи з реконструкції та перепланування існуючих приміщень однієї з львівських лікарень кошторисною вартістю майже п’ять мільйонів гривень.

Разом з тим, під час аналізу стану фактично виконаного об’єму робіт, було встановлено, що у акти приймання були включені роботи, які були виконані раніше іншими підрядними організаціями, а частина інших, передбачених укладеним договором, робіт не була виконана, що підтверджується відповідними висновками Держаудитслужби.

Обвинувальний акт щодо посадовця за ч.2 ст.367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки) скеровано на розгляд суду. Під час досудового розслідування завдані державі збитки були відшкодовані у повному обсязі.

За вчинення вказаного злочину передбачено покарання до п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Фото: TV-4

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...