ОСТАННІ НОВИНИ

Мешканців Львівщини попереджають про шахраїв, які представляються «працівниками» «Львівобленерго»

|

На Львівщині останнім часом побільшало зловмисників, які представляються «працівниками» ПАТ «Львівобленерго». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ПАТ «Львівобленерго».

Допоки деталі з’ясовуються – ПрАТ «Львівобленерго» нагадує:

Працівник  «Львівобленерго» має мати пластикове посвідчення встановленого взірця з фотографією та голограмою. Посвідчення ПрАТ «Львівобленерго» можна відрізнити за таким ознаками: на ньому зображений логотип ПрАТ «Львівобленерго», а саме — три великі літери «Л» , «О», «Е».

Також, щоб пересвідчитися, що до вас завітав дійсно працівник ПрАТ «Львіволенерго», Ви можете зателефонувати, у Кол-центр ПрАТ «Львівобленерго» — 0-800-50-15-68 (цілодобово, дзвінки безкоштовні).

Представник   ПрАТ «Львівобленерго»   під   час   знімання показників приладів  обліку,  заміни  приладів  обліку та інших дій, має право лише виписати платіжний  документ і ні в якому разі не вимагати готівкові кошти.

У прес-службі додають, якщо у Вас все-таки виникають сумніви, чи дійсно це був працівник компанії, або Ви зіштовхнулись з іншими неправомірними діями — можна скористатись ”Телефоном довіри” ПрАТ „Львівобленерго” за номером (032) 239-23-28, який працює цілодобово і  безкоштовно. Важливо, що «Телефоном довіри» можна скористатись анонімно.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...