ОСТАННІ НОВИНИ

Скандальні землі у Рясне-Руському почали огороджувати. Обурені мешканці встановили блок-пост

|

На землях Рясне-Руської громади, яку міська рада Львова незаконно продала під індустріальний парк, сьогодні, 17 травня,  вночі почали встановлювати огорожу. Мешканці селища обурені, адже знаючи про наявність кримінального впровадження щодо незаконного відчуження цієї землі, вони засадили городину.

Мешканці Рясне-Руська зранку помітили довкола своїх городів огорожу. Як з’ясувалося, власники індустріального парку, які отримали право власності на землю на підставі договору, який власноручно підписав міський голова Львова у травні 2016 року вирішили приступити до робіт.

Громада селища мобілізувалась за лічені години. Протест набрав загрозливого характеру і огорожу почали демонтовувати. Однак, пильні горожани не вірять міській владі і встановлюють блок-пост.

Як раніше повідомляв Львівський портал, міський голова Львова Андрій Садовий примудрився «продати» під індустріальний парк інвесторам понад 23 гектари землі, яка навіть не входить до юрисдикції міськради Львова. Про деталі цієї справи читайте у матеріалі «Продати не своє. Чергова земельна афера львівських чиновників на 140 мільйонів?».

Окрім цього, додамо, що  за цим фактом є відкрита кримінальна справа і за неї вже взялася  Генпрокуратура.

Більше того, у листопаді минулого року ГПУ проводила обшуки у львівській мерії  з метою відшукування оригіналів документів, на підставі яких було укладено договір купівлі-продажу цієї землі.

З вилучених документів стало відомо, що за підписом мера Львова Андрія Садового під Львовом незаконно віддали 23 га землі, вартість якої виявилася на 88 мільйонів гривень нижче її собівартості.

Згодом з’ясувалось, що незважаючи на заяви прокуратури, на спірній ділянці, яку не можуть поділити Львів і Рясне-Руське, таки будуватимуть індустріальний парк.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...