ОСТАННІ НОВИНИ

На Сихівській будують велодоріжку з двостороннім трафіком

|

Велопростір Львова збільшується. У 2016 році було збудовано близько 30 км велодоріжок. До 2020 року довжина велодоріжок має становити 268 км. Тому цього року роботи активно продовжуються. Зокрема зараз на вул. Сихівській будується велодоріжка з двостороннім трафіком. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

«Цю велодоріжку проектував «Інститут просторового розвитку». Я задоволений цим проектом. На вул. Сихівська буде зроблено велодоріжки, хідники, лавочки та зупинка громадського транспорту. Зараз роботи тривають на вул Сихівській від вул. Кавалерідзе до пр. Червоної Калини. Орієнтовна вартість робіт – 3 млн. 200 тис. грн.», – розповів Олег Шмід, радник міського голови з питань велоінфраструктури.

За словами голови Сихівської РА Ірини Маруняк, роботи, які зараз проводяться завершать до червня. Однак, це частина великого проекту, на який потрібно 10 млн. грн.

«Якщо раніше люди хотіли, щоб у їх під’їздах було чисто, були відремонтовані сходові клітки, то зараз мешканці звертаються з тим, щоб біля їх будинків були гарні хідники, були лавочки, були велодоріжки, щоб був гарний громадський простір і звичайно дитячі майданчики.

Тому ремонтні роботи на вул. Сихівській – цей великий проект. Кошторисна вартість цього проекту 10 млн. грн. Зараз нам виділено 3 млн. 200 тис. грн.

На вул. Сихівська робимо велодоріжки, робимо хідники. З другої сторони вулиці теж маємо зробити велодоріжки і хідники. Хочемо зробити вулицю Сихівську взірцевою – щоб повністю від пр. Червоної Калини до вул. Зеленої все було зроблене», – розповіла Ірина Маруняк, голова Сихівської РА.

У Сихівському районі велодоріжки вже облаштовані на вул. Зеленій, вул. Стрийській.

Як повідомив Олег Шмід, у 2017 році буде завершено розпочате торік будівництво велодоріжки до Брюхович; буде виконано більшу частину робіт в рамках проекту будівництва велодоріжки на вулиці Городоцькій, від вул. Ряшівської до вулиці Чернівецької. Також завершать будівництво велодоріжки на частині вулиці Богданівської (від вул. Пластової до вул. Золочівської).

З великих велопроектів заплановано у 2017 році розпочати будівництво велодоріжок на вулиці Княгині Ольги і продовжити прокладати велодоріжку на проспекті Чорновола, від вулиці Липинського до вулиці Варшавської. Цей веломаршрут проляже в напрямку північних мікрорайонів Львова по вул. Варшавській та вул. Замарстинівській, зєднавшись із вул. Івана Мазепи. Також великі ділянки велодоріжок будуть збудовані на вулиці Богдана Хмельницького.

Паралельно у 2017 році буде запроектовано кілька велоінфраструктурних проектів, які закладуть основу будівництва велодоріжок на наступні роки.

Так, заплановано виготовлення проектно-кошторисної документації на проект велодоріжки зі Львова до Винник, реконструкції вулиці Степана Бандери, будівництва нової вулиці з мікрорайону Левандівка в мікрорайон Рясне, реконструкції вул. Федьковича. Усі ці вулиці поповнять міську схему веломережі.

У рамках проекту Громадського бюджету, який переміг на торішньому відборі, буде нанесено дорожню розмітку на всі велодоріжки, де бракує такого маркування.

Фото: ЛМР

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...