ОСТАННІ НОВИНИ

Верховна Рада заборонила георгіївську стрічку

|

Парламент ухвалив закон про заборону виготовлення та пропаганди георгіївської стрічки. Відповідний законопроект підтримали 238 народних депутатів. Про це пише Gazeta.ua, передає Львівський портал.

«Георгіївська стрічка стала символом окупаційної війни Російської Федерації проти України. Ці стрічки сьогодні носять ті, хто розв’язав війну проти України, щоденно стріляє у наших воїнів, вбиває мирних жителів… Від Майдану і до сьогодні цей символ став символом російської агресії та елементом дестабілізації у країні», – сказав спікер Андрій Парубій перед винесенням питання на голосування.

«Пропоную проголосувати цей закон, щоб люди не втручалися в бійки, а викликали поліцію. Поліція складатиме адміністративний протокол, суд його розглядатиме. Якщо будуть законні підстави, щоб особи, які будуть використовувати цю стрічку, платили штрафи до бюджету держави», – пояснив народний депутат Антон Геращенко перед голосуванням.

Під крики «Ганьба» захищав символ сепаратистів нардеп від «Опозиційного блоку» Нестор Шуфрич.

«У 1941 році було відновлено георгіївську стрічку як гвардійську. А в 1943 році Орден слави отримав відповідні кольори як солдатський орден. Ми сьогодні відмовляємося від нашої слави, слави наших предків. Відмовляємося від історії. Значить ви відмовляєтеся від майбутнього», – виголосив Шуфрич.

Фото: korrespondent.net

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...